mekanik tesisat Çiğli, cigli mekanik tesisat, mekanik tesisat firmaları cigli, mekanik tesisat fiyatları cigli, cigli mekanik tesisat proje, mekanik tesisat proje fiyatları cigli

Mekanik Tesisat Çiğli

Mekanik Tesisat çiğli firmamız hangi alanda beklentiniz varsa tesisatla ilgili işlemler kısa sürede halledilmeye çalışılacaktır. Tesisat yapısı birçok sektörde ihtiyaç olan bir durumdur. Basınçlı hava tesisatı konusunda makinelerin borularla beraber nasıl bir uyum içinde çalışacağına kapsamlı şekilde yanıt verilir. Filtre açısından hava deposu gibi tesisat işlemleri bakımından alt yapıyı ideal şekilde kurmaktayız.

Mekanik Tesisat Çiğli Medikal Gaz Tesisatı

Medikal gaz tesisatı ameliyathane gibi alanlarda yoğun bakım yerleri, müdahale odaları, doğumhaneler gibi yerlerde bolca görülen bir yapıdır. Bu yapının özellikleri açısından gaz tesisatı uyanma odaları gibi yerlerde de avantaj sağlayabilir. Çamaşırhanelerde ve mutfak tesisat yapılarında  makine montaj,  demontaj gibi işlemler yapılması adına bu tesisatı oluşturmak mümkündür.

Asansör Sistemleri

Son sistem teknolojiye ile gerçekleştirilecek olan çalışmalar sırasında her ayrıntıya dikkat edilmektedir. Proje çalışmalarına başlamadan önce uzman mühendisler bu konuda detaylı bilgi olarak hazırlanacak olan projenin özellikle binanın yapısına uygun şekilde şekillendirilmesini sağlamaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir